Wystawy w Polsce

Sierpień
06-07 WARSZAWA – Nadarzyn
międzynarodowa – CACIB
ODWOŁANA
12 Sopot
klubowa spanieli i psów dowodnych
13 Lutowiska (O/Przemyśl)
krajowa psów myśliwskich
13 Nowy Sącz
krajowa 8 i 9. Grupy FCI
13 SOPOT
międzynarodowa – CACIB
14 Nowy Sącz
krajowa
14 SOPOT
międzynarodowa – CACIB
19 Białystok
klubowa molosów
20 Białystok
krajowa psów myśliwskich
20-21 BIAŁYSTOK
międzynarodowa – CACIB
20 Legnickie Pole
krajowa psów myśliwskich
21 Białystok
krajowa 2. Grupy FCI
21 Białystok
klubowa nordyckich psów zaprzęgowych
21 Legnickie Pole
krajowa 1, 3, 4 i 6. Grupy FCI
21 Zakopane
klubowa polskich owczarków podhalańskich
27-28 Kleszczów (O/Łódź)
krajowa psów myśliwskich
27 Nadarzyn (O/Lublin)
klubowa Welsh Corgi
27 Rybnik
klubowa jamników
27 Rybnik
klubowa posokowców i alpejskich gończych krótkonożnych
27-28 RYBNIK
międzynarodowa – CACIB
sobota – gr. 2,5,9,10, niedziela – gr.1,3,4,6,7,8, rasy nieuznane
28 Iłowa (O/Zielona Góra)
krajowa psów myśliwskich
Wrzesień
03 Kołobrzeg (O/Koszalin)
specjalistyczna Chow Chow
03-04 KOSZALIN – Kołobrzeg
międzynarodowa – CACIB
03-04 ZAKOPANE
międzynarodowa – CACIB
nowy termin
10 Chorzów
krajowa
10 Płock
krajowa – „duże” CWC
ODWOŁANA
10-11 PRZEMYŚL
międzynarodowa – CACIB
10-11 Rybnik
klubowa owczarków niemieckich
10 Wawrzkowizna (O/Łódź)
klubowa dogów niemieckich
10 Wawrzkowizna (O/Łódź)
klubowa bokserów
11 Pruszków (O/Warszawa)
klubowa PON-ów
11 Pruszków (O/Warszawa)
klubowa polskich spanieli myśliwskich
11 Wawrzkowizna (O/Łódź)
europejska dogów niemieckich – „duże” CWC
17 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
klubowa chartów
17 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
klubowa chartów polskich
17-18 Katowice
klubowa briardów i beauceronów
17 Kraków-Balice
specjalistyczna wyżłów brytyjskich
17 Piotrków Tryb. (O/Łódź)
specjalistyczna 9. Grupy FCI
17 Rybnik
krajowa psów myśliwskich – memoriał E.Dembinioka – „duże” CWC
17 Wawrzkowizna (O/Łódź)
specjalistyczna 9. Grupy FCI
ODWOŁANA
18 Golub Dobrzyń (O/Toruń)
europejska chartów – „duże” CWC
18 Jelenia Góra
krajowa
18 Kraków-Balice
klubowa wyżłów
18 Piotrków Trybunalski
specjalistyczna buldogów francuskich
18 Słupsk
krajowa
ODWOŁANA
18 Słupsk
klubowa szwajcarskich psów pasterskich
24 Biskupin (O/Bydgoszcz)
specjalistyczna jamników
24-25 WROCŁAW
międzynarodowa – CACIB
Nominacja na Crufts 2023
Październik
01 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
klubowa pinczerów, sznaucerów i czarnych terierów
01-02 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
krajowa
01 Twardy Dół (O/Sopot)
krajowa psów myśliwskich
02 Pakość (O/Bydgoszcz)
krajowa psów myśliwskich
08 Gliwice (O/Zabrze)
specjalistyczna mopsów
08 Gliwice (O/Zabrze)
krajowa
08 Ostróda (O/Olsztyn)
klubowa psów gończych
ODWOŁANA
09 Gliwice (O/Zabrze)
krajowa
09 Olsztyn
krajowa psów myśliwskich
15 Bałtów (O/Radom)
klubowa ogarów polskich
15 Bałtów (O/Radom)
klubowa psów gończych
15 Bałtów (O/Radom)
krajowa psów myśliwskich
15 Bałtów (O/Radom)
klubowa szpiców i psów pierwotnych
16 Bałtów (O/Radom)
krajowa
22-23 Czchów
krajowa owczarków niemieckich (klub wybieralny)
22-23 Pruszków (O/Piaseczno)
krajowa
23 Bytom
championów
nowy termin
Listopad
05 POZNAŃ
międzynarodowa – CACIB
06 POZNAŃ
międzynarodowa – CACIB
12 Elbląg (O/Gdynia)
klubowa psów pasterskich niepolskich
nowy termin
19 KIELCE
międzynarodowa – CACIB
Nominacja na Crufts 2023
20 KIELCE
międzynarodowa – CACIB
Zwycięzca Polski Kielce 2022
20 Kielce
klubowa terierów
(wystawa wszystkich Klubów Komisji)
Grudzień
03 Chojnice
krajowa 5. Grupy FCI
03-04 Nowy Dwór Maz. (O/Legionowo)
krajowa
03-04 Wałbrzych
krajowa
04 Chojnice
krajowa 3 i 9 grupy FCI
10-11 LUBLIN
międzynarodowa – CACIB