Zarząd Oddziału w Piasecznie ma zaszczyt zaprosić Państwa na VIII Krajową Wystawę Psów Rasowych.

Termin wystawy: 22-23.102022

Miejsce wystawy: Tor Kolarski ARENA Pruszków ul. Andrzeja 1

 

Opłaty za VIII KWPR w Pruszkowie 22-23.10.2022 r.
Wystawcy Krajowi Wystawcy Zagraniczni
Pierwszy Pies 130 PLN 40 Euro
Drugi i Następne 120 PLN 35 Euro
Rasy Polskie 70 PLN 25 Euro
Klasa Młodszych szczeniąt 60 PLN 30 Euro
Klasa szczeniąt
Klasa Weteranów
Członkowie Oddziału w Piasecznie (nieależnie od klasy do której zgłoszony jest pies wnoszą opłatę o 10 PLN niższą
Najlepsza Para Hodowlana 50 PLN 25 Euro
Najlepsza Grupa Hodowlana
Młody Prezenter
Członkowie Oddziału w Piasecznie wnoszą opłatę o 10 PLN niższą
Przedpłata za parking 20 PLN
Opłata za parking w dniu wystawy 30 PLN
Grupa Sędzia Wykaz sędziowanych Ras Psów
1 Jarosław Gesinowski Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, Owczarek Niemiecki Długowłosy –
Aleksandra Lubaszka Australian Cattle Dog, Biały Owczarek Szwajcarski, Ceskoslovensky Vlcak, Polski Owczarek Nizinny, Polski Owczarek Podhalański, Lancashire Heller, Owczarek Australijski (typ amerykański), Owczarek Belgijski -Malinois, Owczarek Belgijski – Tervueren, Owczarek Francuski – Beauceron, Owczarek Francuski – Briard –
Mariola Semik Owczarek Holenderski Krótkowosy, Puli Biały, Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke, Bearded Collie, Owczarek Staroangielski – Bobtail, Owczarek Szetlandzki, Owczarek Szkocki Długowłosy
2 Bożena Kowalska-Malitka Sznaucer Miniaturowy, Sznaucer Średni, Sznaucer Olbrzym, Doberman, Pinczer Miniaturowy, Pinczer Średni
Agata Semik Appenzeller, Berneński Pies Pasterski, Entelbucher, Hovawarth, Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Owczarek Kaukaski, Owczarek Środkowoazjatycki
Petr Rechanek Buldog Angielski, Bokser, Cane Corso Italiano, Dog Niemiecki, Mastif Angielski, Mastif Neapolitański, Mastif Tybetański, Młody Prezenter
Zoran Roknic Bullmastif, Czarny Terier Rosyjski, Dog Argentyński, Dog Kanarysski, Dogue de Bordeaux, Nowofundland, Rottweiler, Anatolian, Bernardyn, Dog z Majorki, Fila Brasileiro, Landser, Leonberger, Shar Pei, Tosa
3 Adam Ostrowski Jack Russell Terrier, Parson Russell Terrier, Airedale Terrier, Bedlington Terrier
Mirosław Olejnik American Staffordshire Terrier, Bulterier Miniaturowy, Bulterier,Staffordshire Bull Terrier
Jarosław Grunt Cairn Terrier, Foksterier Krótkowłosy, Foksterier Szorstkowłosy, Irish Soft Coated Wheaten Terrier, Niemiecki Terrier Myśliwski, Norfolk Terrier, Norwich Terrier, Terier Brazylijski, Terier Szkocki, Terier Walijski, West Highland White Terrier
Mark Wibier Yorkshire Terrier
4 Adam Ostrowski Cała Grupa, Młody Prezenter
5 Aleksandra Lubaszka Akita Amerykańska, Alaskan Malamute, Basenji, Chow Chow, Elkhund Szart, Eurasier, Karelski Pies na Niedźwiedzie, Łajka Zachdniosyberyjska, Norsk Lundehund, Pies Faraona, Podenco z Ibizy, Shoba, Szpic Mały, Szpic Średni, Szpic Wilczy, Thai Ridgeback Dog, Siberian Husky
Jan Ryk Szpic Miniaturowy Pomeranian
Mark Wibier Akita, Samoyed
6 Jan Ryk Cała Grupa
7 Jan Ryk Cała Grupa
8 Bożena Kowalska-Malitka Golden Retriever, Labrador Retriever
Mirosław Olejnik Pozostałe niewymienione Rasy Psów
9 Jarosław Grunt Bichon  Frise, Chin Japoński, Hawańczyk, Lhasa Apso, Maltańczyk, Pekińczyk, Pudle, Rasy Nieuznane
Petr Rechanek Buldog Francuski, Boston Terrier
Zoran Roknic Cavalier King Charles Spaniel, Chihuahua, Chiński Grzywacz
10 Mark Wibier Chart Afgański, Whippet
Jarosław Grunt Charcik Włoski, Chart Arabski – Slougi, Chart Hiszpański, Chart Perski, Chart Polski, Chart Rosyjski Borzoi, Greyhound

Podział na dni sędziowania:

Sobota – 22.10.2022 – Grupa I,IV,VI,VIII,IX,X

Niedziela – 23.10.2022 – Grupa II,III,V,VII