Wystawa- Show :   VI Krajowa Wystawa Psów Rasowych – National Dog Show CAC

Data – Date : 23-24.10.2021

Miejsce – Place :   Arena Pruszków ul. Andrzeja 1 05-800 Pruszków

Termin przyjmowania zgłoszeń – Deadline of entries   : 14.10.2021

Sędziowanie grup / Division of groups : Sobota/Saturday – I , IV , VI , VIII , IX , X, rasy nieuznane

                                                                       Niedziela/Sunday – II , III , V , VII

Uwaga ! Przypominamy iż VI Krajowa Wystawa Psów Rasowych

odbędzie się bez udziału publiczności

a wystawcy zobowiązani są w czasie uczestniczenia w wystawie

do noszenia maseczki zasłaniającej nos i usta.

Zgłoszenia na wystawę

Planowana obsada sędziowska

Sobota 23.10.2021  
Sędzia  
Andrzej Kotulski Owczarek Niemiecki Krótkowłosy, Owczarek Niemiecki Długowłosy

 

Andrzej Tyburczyk

Biały Owczarek Szwajcarski

Owczarek australijski (typ amerykański)

Owczarek belgijski – Groenendael

Owczarek belgijski – Malinois

Owczarek francuski – Beauceron

Owczarek francuski – Briard

Owczarek holenderski krótkowłosy

Owczarek szetlandzki

Owczarek szkocki długowłosy

Puli

Andrzej Zamoyski

Australian Cattle Dog

Bearded Collie

Bouvier des Flandres / Vlaamse Koehond

Ceskolovensky Viciak

Mudi , Puli , Pumi

Schipperke

Polski Owczarek Podhalański

I pozostałe z gr. I

 

Janusz Opara

Biewer Yorkshire Terrier a la Pom Pon

Buldog kontynentalny

Polski spaniel myśliwski

Pudel wielobarwny

Rosyjska bolonka kolorowa

Toy Fox Terrier

Vostochno-Evropeiskaya Ovcharka

Pekińczyk

Shih Tzu

Basset Hound

Dalmatyńczyk

Gończy polski

Ogar polski

Petit Basset griffon vendeen

Porcelaine

Posokowiec bawarski

Posokowiec hanowerski

I pozostałe z gr.VI

Krystyna Opara

Bichon Frise

Cavalier King Charles Spaniel

King Charles Spaniel

Maltańczyk

Prazsky Krysarik

Rosyjski toy

Spaniel tybetański

Terier tybetański

Lhasa Apso

Rhodesian Ridgeback

Beagle

Davor Javor – Chorwacja

Golden Retriever

Labrador Letriever

Krzysztof Czechowski

Cocker spaniel amerykański

Cocker spaniel angielski

Barbet

Chesapeake Bay Retriever

Flat Coated Retriever

Hiszpański pies dowodny

Lagotto romagnolo

Nederlandse Kooikerhondje

Nova Scotia Duc Tolling Retriever

Płochacz niemiecki – Wachtelhund

I pozostałe gr.VIII

Rafał First

Buldog francuski

Mops

Andrzej Kaźmierski

Chihuahua

Chiński grzywacz

Coton de Tulear

Barbantczyk

Gryfonik

Hawańczyk

Spaniel kontynentalny miniaturowy – Papillon

Pudel

Boston Terrier

I pozostałe gr.IX

Peter Firic – Serbia

Jamniki

Owczarek nizinny   PON

Chodsky Pes

Owczarek australijski – Kelpie

Welsh Corgi Cartigan

Welsh Corgi Pembroke

Gerard Jipping – Holandia (Cała X) Charty

Niedziela 24.10.2021

Sędzia  
Davor javor – Chorwacja

Akita

Łajka jakucka

Nagi pies meksykański

Nagi Pies peruwiański

Podengo portugalski

Shikoku

Siberian Husky

Szpic miniaturowy (pomeranian)

Thai Ridgeback Dog

Peter Firic – Serbia

Dansk-Svensk Gardshund

Pinczer średni

Pirenejski pies górski

Rottweiler

Czarny terier rosyjski

Doberman

Pinczer miniaturowy

Sznaucer sredni

Ewa Górska

Chow Chow

Akita amerykańska

Alaskan Malamute

Basenji

Eurasier

Samoyed

Shiba

Szpic mały

Szpic wilczy

I pozostałe gr. V

Krzysztof Czechowski

Bedlington Terrier

Border Terrier

Bulterier

Bulterier miniaturowy

Staffordshire Bull Terrier

I pozostałe gr.III

 

Andrzej Kaźmierski

Australian Silky Terrier

Cairn Terrier

Irish Solt Coated Wheaten Terrier

Kerry Blue Terrier

Sealyham Terrier

Terier brazylijski

West Highland White Terrier

Airedale Terrier

American Stafordshire Terrier

Dandie Dimont Terrier

Foksterier krótkowłosy

Foksterier szorstkowłosy

Jack Russell Terrier

Parson Russell Terrier

Skye Terrier

Terier szkocki

Gerard Jipping – Holandia

Sznaucer olbrzym

Sznaucer miniaturowy

Yorkshireterrier

Silkie

Andrzej Zamoyski

Owczarek kaukaski

Owczarek środkowoazjatycki

Entlebucher

Duży szwajcarski pies pasterski

Berneński pies pasterski

Appenzeller

 

Janusz Opara

Bernardyn długowłosy

Bernardyn krótkowołsy

Bullmastif

Dog argentyński

Dogue de Bordeaux

Hovawart

Mastif angielski

Mastif hiszpański

Mastif neapolitański

Mastif tybetański

Braque Saint-Germain

Epagneul Breton

Pointer

Seter angielski

Seter irlandzki

Seter szkocki – Gordon

Wyżeł niemiecki krótkowłosy

Wyżeł niemiecki szortkowłosy

I pozostałe gr.VII

Krystyna Opara

Buldog angielski

Dogi

Nowofundland

Presa Canario

Tosa

Bokser

Cane Corso Italiano

Wyżeł weimarski krótkowłosy

Wyżeł węgierski krótkowłosy

Wyżeł włoski krótkowłosy

I pozostałe gr. II

 

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy.

 Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.

Wystawcy krajowi ( nie będący członkami ZKwP Piaseczno )
– za pierwszego psa (bez katalogu)  120,00 zł
– Drugi pies i kolejny  110,00 zł

– za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  60 zł
– rasy polskie (bez katalogu)  60 zł
– Najlepsza Para (bez katalogu)  50 zł
– Najlepsza Grupa (bez katalogu)  50 zł
– konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  50 zł

Parking płatny za pośrednictwem portalu wystawy.net 25,00 zl

– Parking płatny w dniach wystawy 30,00 zł

Wystawcy będący członkami ZKwP Piaseczno
– za pierwszego psa (bez katalogu)  100,00 zł
– Drugi pies i kolejny 90,00 zł

– za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  60 zł
– rasy polskie (bez katalogu)  60 zł
– Najlepsza Para (bez katalogu)  50 zł
– Najlepsza Grupa (bez katalogu)  50 zł
– konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  50 zł

Parking płatny za pośrednictwem portalu wystawy.net 25,00 zl

– Parking płatny w dniach wystawy 30,00 zł

ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

Foreign exhibitors – payment until 9.03.2020:
– for the first dog (without Catalogue)  50 EUR

  • for second dog (without Catalogue) 40 EUR
    – for every additional dog (without Catalogue)  40 EUR
    – minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (without Catalogue)  30 EUR
    – Best Couple (without Catalogue)  30 EUR
    – Best Breeder Groups (without Catalogue)  30 EUR
    – Junior Handling (without Catalogue)  30 EUR

    ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.                                                

Planowana obsada sędziowska konkurencji finałowych

Konkurencje Finałowe VI Krajowej Wystawy Psów Rasowych                                                                                          Pruszków 23-24 października 2021 – Tor Kolarski ,,Arena”
Finał Konkursu ,,Młody Prezenter 23.10.2021 S FIRST Rafał
24.10.2021 N KAŹMIERSKI Andrzej
Wybór Najlepszego Młodszego Szczenięcia 23.10.2021 S OPARA Krystyna
24.10.2021 N KAŹMIERSKI Andrzej
Wybór Najlepszego Szczenięcia 23.10.2021 S OPARA Janusz
24.10.2021 N JAVOR Davor
Wybór Najlepszego Weterna 23.10.2021 S CZECHOWSKI Krzysztof
24.10.2021 N GÓRSKA Ewa
Wybór Najlepszego Psa Rasy Polskiej 23.10.2021 S KAŹMIERSKI Andrzej
24.10.2021
Wybór Najlepszego Psa Rasy Nieuznanej 23.10.2021 S KAŹMIERSKI Andrzej
24.10.2021
Wybór Najlepszego Psa Użytkowego 23.10.2021 S KOTULSKI Andrzej
24.10.2021 N CZECHOWSKI Krzysztof
Wybór Najlepszego Psa Oddziału w Piasecznie 23.10.2021 S ZAMOYSKI Andrzej
22.03.2020 N GÓRSKA Ewa
Wybór Najlepszej Pary 23.10.2021 S FIRST Rafał
24.10.2021 N CZECHOWSKI Krzysztof
Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej 23.10.2021 S CZECHOWSKI Krzysztof
24.10.2021 N JAVOR Davor
Wybór Najlepszego Juniora 23.10.2021 S OPARA Janusz
24.10.2021 N KAŹMIERSKI Andrzej
Wybór Zwycięzców Grup
Grupa I 23.10.2021 S ZAMOYSKI Andrzej
Grupa II 24.10.2021 N JAVOR Davor
Grupa III 24.10.2021 N KAŹMIERSKI Andrzej
Grupa IV 23.10.2021 S FIRST Rafał
Grupa V 24.10.2021 N GÓRSKA Ewa
Grupa VI 23.10.2021 S OPARA Krystyna
Grupa VII 24.10.2021 N JAVOR Davor
Grupa VIII 23.10.2021 S JAVOR Davor
Grupa IX 23.10.2021 S OPARA Janusz
Grupa X 23.10.2021 S JIPPING Gerard
BEST IN SHOW 24.10.2021 N JIPPING Gerard