Wystawa- Show :   VI Krajowa Wystawa Psów Rasowych – National Dog Show CAC

Data – Date : 21-22.03.2020

Miejsce – Place :   Arena Pruszków ul. Andrzeja 1 05-800 Pruszków

Termin przyjmowania zgłoszeń – Deadline of entries   : 06.03.2020

Sędziowanie grup / Division of groups : Sobota/Saturday – I , IV , VI , VIII , IX , X, rasy nieuznane

                                                                       Niedziela/Sunday – II , III , V , VII

Zgłoszenia na wystawę

Planowana obsada sędziowska – Judges:

FCI I – Sobota/Saturday

Marek Czerniakowski ( Polska) – Owczarek niemiecki

Andrzej Tyburczyk ( Polska ) – Chodsky Pes; Owczarek Australijskii Kelpie;  Polski Owczarek Nizinny; Polski Owczarek  Podhalański; Owczarek Szetlandzki; Owczarek Szkocki Długowłosy;

Andrzej Zamoyski ( Polska )  – Australian Cattle Dog; Bearded Collie; Biały Owczarek Szwajcarski; Bouvier des Flandres; Ceskoslovencky Vlciak; Owczarek Australijski (typ amerykański); Owczarek Belgijski Groenendal;  Owczarek Belgjski Malinois; Owczarek Francuski Beauceron; Owczarek Francuski Briard, Owczarek Holenderski Krótkowłosy; Puli; Mudi; Shiperke

Gerard Jipping ( Holandia ) – Border Collie; Welsh Corgi Cardigan, Welsh Corgi Pembroke; pozostałe niewymienione rasy z grupy I

FCI II – Niedziela/Sunday

Tatiana Urek ( Słowenia ) – Czarny terier Rosyjski; Doberman; Dog Niemiecki; Pinczer Minaturowy; Pinczer Średni; Sznaucer Minaturowy; Sznaucer Średni; Sznaucer Olbrzym; Owczarek  kraski

Michael Leonard ( Irlandia )  – Appenzeler; Bernardyn Długowłosy; Bernardyn Krótkowłosy; Buldog Angielski; Bullmastif; Dansk-Svensk Gardshund; Dog Argentyński; Dogue de Bordeaux; Mastif Angielski; ; Mastif Hiszpański; Mastif Neapolitański; Mastif Tybetański; Shar Pei

Andrzej Zamoyski ( Polska ) – Berneński Pies Pasterski; Duży Szwajcarski Pies Pasterski, Hovawart; Owczarek Kaukaski; Owczarek Środkowoazjatycki

Davor Javor – ( Chorwacja ) – Bokser; Cane Corso Italiano; Nowofundland; Pirenejski Pies Górski; Presa Canario; Rottweiler; Tosa; pozostałe niewymienione rasy z grupy II

FCI III – Niedziela/Sunday

Krzysztof Czechowski ( Polska ) – Bedlington Terrier; Border Terrier; Bulterier; Bulterier Miniaturowy’ Cairn Terrier; Irish Soft Coated Wheaten Terrier; Kerry Blue Terrier; Sealyham Terrier

Gerard Jipping ( Holandia ) – Australian Silky Terrier; Toy Terrier; Yorkshire Terrier

Janusz Opara ( Polska ) – Terier Brazylijski; West Highland White Terrier; Staffordshire Bull Terier; Dandii Dimond Terrier; Foksterier Krótkowłosy; Foksterier Szorstkowłosy

Andrzej Kaźmierski ( Polska ) – Airedale Terrier; American Staffordshire Terrier; Jack Russel Terrier; Parson Russel Terrier; Skye Terrier, Terier Szkocki; Pozostale niewymienione rasy z grupy III

FCI IV – Sobota/Saturday

Janusz Opara ( Polska )wszystkie rasy z grupy IV

FCI V – Niedziela/Sunday

Ewa Górska ( Polska ) – Alaskan Malamute ; Chow Chow;  Łajka Jakucka; Nagi Pies Meksykański; Nagi Pies Peruwiański; Podengo Portugalski; Shikoku; Siberian Husky; Szpic Miniaturowy; Thai Ridgeback Dog

Blanka Borowiec-Szczepańska ( Polska ) – Akita; Akita Amerykańska; Basenji; Eurasier; Samoyed; Shiba; Szpic Mały; Szpic Wilczy;  pozostałe niewymienione rasy z grupy V

FCI VI – Sobota/Saturday

Michael Leonard ( Irlandia ) – wszystkie rasy z grupy VI

FCI VII – Niedziela/Sunday

Krystyna Opara ( Polska ) – wszystkie rasy z grupy VII

FCI VIII – Sobota/Saturday

Tatiana Urek ( Słowenia ) – Golden Retriever; Labrador Retriever 

Krzysztof Czechowski ( Polska ) – Pozostałe Niewymienione Rasy z Grupy VIII

FCI IX – Sobota/Saturday

Janusz Opara ( Polska ) – Boston Terrier; Coton de Tulear

Krystyna Opara ( Polska ) – Chihuachua; Chiński Grzywacz;

Davor Javor ( Chorwacja ) – Hawańczyk; Mops

Gerard Jipping ( Holandia ) – Pudel Duży; Pudel Miniaturowy, Pudel Średni; Pudel Toy; Bichon Frise

Krzysztof Czechowski ( Polska ) – Cavalier King Charles Spaniel; King Charles Spaniel; Brabantczyk, Gryfonik Belgijski; Gryfonik Brukselski

Andrzej Kaźmierski ( Polska ) – Spaniel Kontynentalny Miniaturowy – Papillon; Buldog Francuski; Pekińczyk; Prazsky Krysarik; Shih Tzu

Michael Leonard ( Irlandia ) – Maltańczyk, Rosyjski Toy Długowłosy; Spaniel Tybetański, Terier Tybetański; Lhasa Apso; Pozostałe niewymienione rasy z Grupy IX

FCI X – Sobota/Saturday

Davor Javor ( Chorwacja )  – wszystkie rasy z grupy X

Rasy nieuznane przez FCI

Davor Javor ( Chorwacja ) 

Konkurs Młodego Prezentera

Janusz Opara ( Polska ) – Sobota

Krystyna Opara ( Polska )  – Niedziela

OPŁATA ZA ZGŁOSZENIE NA TĘ WYSTAWĘ JEST WYMAGANA.
Przyjęcie zgłoszenia nastąpi po zarejestrowaniu opłaty w systemie.

Dla tej wystawy w systemie wystawy.NET dostępne są płatności PayU.

KATALOG
Dla każdego wystawcy zostanie udostępniony katalog w postaci pliku PDF, który będzie dostępny w systemie w dniu wystawy, na dwie godziny przed rozpoczęciem sędziowania psów w ringach.
Katalogi w wersji drukowanej można zakupić w przedsprzedaży w systemie wystawy.NET w czasie zgłaszania psów na wystawę. Będą one do odbioru w dniu wystawy.

 Cena katalogu w wersji drukowanej wynosi 10 zł.

Wystawcy krajowi ( nie będący członkami ZKwP Piaseczno )
– za pierwszego psa (bez katalogu)  110,00 zł
– Drugi pies  100,00 zł

– Trzeci pies i kolejny 90,00 zł
– za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  40 zł
– rasy polskie (bez katalogu)  40 zł
– Najlepsza Para (bez katalogu)  40 zł
– Najlepsza Grupa (bez katalogu)  40 zł
– konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  40 zł

Parking płatny za pośrednictwem portalu wystawy.net 20,00 zl

– Parking płatny w dniach wystawy 30,00 zł

Wystawcy będący członkami ZKwP Piaseczno
– za pierwszego psa (bez katalogu)  100,00 zł
– Drugi pies  90,00 zł

– Trzeci pies i kolejny 80,00 zł
– za psa w klasie młodszych szczeniąt, szczeniąt i weteranów oraz Int.Champ. (bez katalogu)  40 zł
– rasy polskie (bez katalogu)  40 zł
– Najlepsza Para (bez katalogu)  40 zł
– Najlepsza Grupa (bez katalogu)  40 zł
– konkurs Młody Prezenter (bez katalogu)  40 zł

Parking płatny za pośrednictwem portalu wystawy.net 20,00 zl

– Parking płatny w dniach wystawy 30,00 zł

ENTRY FEE FOR THIS SHOW IS REQUIRED.
Acceptance of the entry will take place after received payment.

On-line payment PayU for this show are available in the wystawy.NET system.

CATALOG
Catalog in the form of PDF file will be available for each exhibitor in the system on each of the exhibition day, two hours before the start of judging in the rings.
Catalogs in the printed version can be purchased in advance in the wystawy.NET system while doing dogs entry.
They will be available to be picked up on the day of the exhibition. The printed catalog price is 5 EUR.

Foreign exhibitors – payment until 9.03.2020:
– for the first dog (without Catalogue)  40 EUR

  • for second dog (without Catalogue) 35 EUR
    – for every additional dog (without Catalogue)  30 EUR
    – minor puppy, puppy and veteran class, Interchampions (without Catalogue)  15 EUR
    – Best Couple (without Catalogue)  15 EUR
    – Best Breeder Groups (without Catalogue)  15 EUR
    – Junior Handling (without Catalogue)  15 EUR

    ATTENTION !   Will be accepted only entries which will be paid.