Aktualne wyniki rankingu Oddziału za rok 2019

Wyniki na podstawie danych przesłanych i wprowadzonych do systemu na 22-09-2019 godz. 10:30

Najlepszy pies Oddziału Piaseczno

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr Gończy Polski 2013
2 HASHTAG Devil’s Line Cairn terrier 1507
3 Azarin Giselle Whippet 1386
4 Zaidee of Atria Cordis Wyżeł weimarski krótkowłosy 1136
5 MARRIEBELLE  de La Source de Marsylia Owczarek Francuski Briard 886
6 Alvin von Chirlitz Dalmatyńczyk 818
7 NERO Dwa Bratanki wyżeł węgierski krótkowłosy 475
8 GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 260
9 ZUZA Magnum Cordis Foksterier szorstkowłosy 200
10 G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 162
11 REGINETTA z Arkadyjskiej Zagrody Anety Border Collie 160
12 KLEO Ameba Buldog francuski 124
13 HONEY HONEY Gordius Poland FCI Golden retriever 120
14 HERA z Hordy Gabriela Polski owczarek nizinny 110
15 KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit alaskan malamute 100
16 Hera Gończy Polski 88
17 HERE I AM z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 60
17 VLATKO Arcturus Chart polski 60
18 TOP GUN BLUE PILOT Suchy Las Vegas Nova Scotia Duck Tolling Retriever 32
19 BAKARDI Kornutinna sznaucer miniaturowy czarno-srebrny 30
19 WIP Magnum Cordis sznaucer miniaturowy czarny 30
20 LUNA Bala Bardo Chihuahua krotkowłosa 6

Najlepszy Junior

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Lover Passionate by Ahmed Boziev Schipperke 960
2 HERA z Hordy Gabriela Polski owczarek nizinny 378
3 Vanilla Hebanowa Sfora (FCI) Pinczer miniaturowy 272
4 KLEO Ameba Buldog francuski 242
5 LOLITA Magnum Cordis Foksterier krótkowłosy 210
6 Fire Shadow BARLETTA Nova Scotia Duck Tolling Retriever 190
7 Alderaan MAKE IT WIT CHU Border Collie 170
8 WUZETKA Devil’s Line Cairn terrier 120
9 NERO Dwa Bratanki wyżeł węgierski krótkowłosy 115
10 KUBERA Thai Ridgeback Dog 95
11 MAKE IT WIT CHU Border Collie 40
12 HERE I AM z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 30
13 Royal Winter PUERTO MONTT Samoyed 20
13 Royal Winter PUERTO PLATA Samoyed 20
14 AMIKA Lureski fci Chihuahua krotkowłosa 6

Najlepsze szczenię

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Satisfaction From What You Do By Ahmed Boziev Schipperke 1100
2 Lover Passionate by Ahmed Boziev Schipperke 890
3 KUBERA Thai Ridgeback Dog 474
4 WINNER TAKSES IT ALL Devil’s Line Cairn terrier 300
5 Lover Passionate by Ahmed Boziev Schipperke 190
6 JULIETTA z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 120
7 MAKE IT WIT CHU Border Collie 90
8 WINNER TAKSES IT ALL Devil’s Line Cairn terrier 80
9 AMIKA Lureski fci Chihuahua krotkowłosa 70
10 Vanilla Hebanowa Sfora (FCI) Pinczer miniaturowy 60

Najlepsze młodsze szczenię

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 KUBERA Thai Ridgeback Dog 250
2 WINNER TAKSES IT ALL Devil’s Line Cairn terrier 180
3 MAKE IT WIT CHU Border Collie 150
4 Satisfaction From What You Do By Ahmed Boziev Schipperke 120
5 JULIETTA z Śnieżnej Doliny alaskan malamute 110

Najlepszy pies rasy polskiej

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr Gończy Polski 2148
2 HERA z Hordy Gabriela Polski owczarek nizinny 503
3 Hera Gończy Polski 88
4 VLATKO Arcturus Chart polski 60

Najlepszy weteran

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Mixmira Vintage Foksterier szorstkowłosy 430
2 MARY OF MAGDALA alaskan malamute 250

Najlepszy pies użytkowy

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Zaidee of Atria Cordis Wyżeł weimarski krótkowłosy 820
2 EKSCES BEHU Odszukać Wiatr Gończy Polski 515
3 KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit alaskan malamute 165