Ranking 2018

 

Najlepszy pies Oddziału

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Macoes Aspen Owczarek staroangielski Bobtail 2192
2 Zaidee of Atria Cordis Wyżeł weimarski krótkowłosy 1331
3 DREAMTEAM COUNT ON ME Szpic miniaturowy Pomeranian 1234
4 Alvin von Chirlitz Dalmatyńczyk 1164
5 ISKIEREK Złota Grań Polski owczarek podhalański 1073
6 HASHTAG Devil’s Line Cairn Terrier 752
7 AIRA Szalona Ferajna Sznaucer średni czarny 740
7 Entliczek Psia Parafia Foksterier Szorstkowłosy 740
8 G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 710
9 BALAIKA  z Doliny Potoku Owczarek podhalański 634
10 LANCOM iz Volzhskoy Serenady Pudel duży czerwony 600
11 Yaratelle of Atria Cordis wyżeł weimarski krótkowłosy 580
12 KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit Alaskan malamute 576
13 VINTAGE CROME Boxer My Dream Bokser 552
14 CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki Seter szkocki Gordon 525
15 Gently Born BOYARYNYA Sznaucer średni czarny 480
16 OPRAH owczarek niemiecki 452
17 GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 444
18 NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare Samoyed 430
19 SIIMLINE’S MY MAMA DON’T LIKE U Lhasa Apso 410
20 Love Kiss Perfekt Partner Cocker spaniel angielski 380
21 TOP GUN BLUE PILOT Suchy Las Vegas Nova Scotia Duck Tolling Retriver 366
22 YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 360
22 BAKARDI Kornutinna Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny 360
23 Bianco Male BETTINA Sznaucer miniaturowy biały 320
24 Petardeo Sweet Child O’Mine Cocker spaniel angielski 310
25 DERZHAVA iz Hrama Dushi Owczarek środkowoazjatycki 300
26 FUN IT DEVIL’S LINE Grandiflora Cairn Terrier 296
27 BIAŁY KRÓL Psia Parafia Owczarek podhalański 266
28 ŻWIREK Psia Parafia Amerykański Cocker Spaniel 260
29 DREAM WARRIOR Kochanej Emilki Seter szkocki Gordon 230
30 WIP Magnum Cordis sznaucer miniaturowy czarny 220
31 COSTA Magnum Cordis Sznaucer średni pieprz i sól 212
32 Hera Gończy Polski 198
33 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis wyżeł weimarski krótkowłosy 180
34 JULIET z Niedźwiedziej Gawry Szpic mały kolorowy współczesny 168
35 Daichi Migoto Inu Akita Inu 164
36 Bianco Male BONACCORSO Sznaucer miniaturowy biały 140
37 ELORA BRAVADO Mops 126
38 CEJLON GORDIUS Adekatos Poland Golden Retriever 120
39 Reginetta z Arkadyjskiej Zagrody Anety Border Collie 106
40 Cass’Imperium (FCI) FEMME FATALE buldog francuski 90
40 Smiling Miracle JUST LIKE HEAVEN Samoyed 90
40 LIBRA Hebanowa Sfora sznaucer miniaturowy czarny 90
41 DORA Dobrana Para Polski owczarek nizinny 84
42 Panna Mysz Slavia Owczarek australijski typ. Amerykański 76
43 Cass’Imperium (FCI) LEELOO MASCOTTE buldog francuski 67
44 Secret Bal Arlekina Secret Herbatka We Dwoje 60

Najlepszy Junior

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Azarin GISELLE Whippet 1138
2 DREAMTEAM COUNT ON ME Szpic miniaturowy Pomeranian 1070
3 Finigan Gra-Bla Ijiro Akita amerykańska 656
4 BALAIKA  z Doliny Potoku Owczarek podhalański 572
5 Bianco Male BONACCORSO Sznaucer miniaturowy biały 455
6 GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 356
7 Reginetta z Arkadyjskiej Zagrody Anety Border Collie 332
8 Macoes ELMO Owczarek staroangielski Bobtail 320
9 LOLITA Magnum Cordis Foksterier krótkowłosy 260
10 Bianco Male BETTINA Sznaucer miniaturowy biały 252
11 Nero dwa bratanki Wyżeł węgierski krótkowłosy 250
12 HERE I AM z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 236
13 Gently Born BOYARYNYA Sznaucer średni czarny 220
14 Amartami Find Your Soul With Finigan Akita amerykańska 206
15 SOUND OF HELL Devil’s Line Cairn Terrier 172
15 ZUZA Magnum Cordis Foksterier szorstkowłosy 172
16 CEJLON GORDIUS Adekatos Poland Golden Retriever 143
17 Finigan Gra-Bla Irrie Akita amerykańska 134
17 Saijokyu Ashke Inu Akita Inu 134
18 Luna Barbabella sznaucer miniaturowy czarny 122
19 Finigan Gue-Fer Hirido Akita amerykańska 116
20 G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 80
21 Smiling Miracle JUST LIKE HEAVEN Samoyed 60
22 Cass’Imperium (FCI) PRUNELLA buldog francuski 58
23 ELORA BRAVADO Mops 56
23 JULIET z Niedźwiedziej Gawry Szpic mały kolorowy współczesny 56
24 DERZHAVA iz Hrama Dushi Owczarek środkowoazjatycki 40
25 OMBRA GRIGIA PASCIA’ LEST Pies Faraona 20
26 MANTA BUMBLEBEE Mops 6

Najlepsze szczenię

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Kleo Ameba Buldog francuski 352
2 HERE I AM z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 314
3 Finigan Gra-Bla Ijiro Akita amerykańska 298
4 HERA z Hordy Gabriela Polski owczarek nizinny 290
5 SOUND OF HELL Devil’s Line Cairn Terrier 190
6 Finigan Gue-Fer Hirido Akita amerykańska 124
7 Amartami Find Your Soul With Finigan Akita amerykańska 120
7 MANTA BUMBLEBEE Mops 120
7 Saijokyu Ashke Inu Akita Inu 120
8 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis wyżeł weimarski krótkowłosy 80
9 Azarin GISELLE Whippet 70
9 Royal Winter NEW EDITION Samoyed 70
10 ZUZA Magnum Cordis Foksterier szorstkowłosy 60
11 Luna Barbabella sznaucer miniaturowy czarny 44
12 LOLITA Magnum Cordis Foksterier krótkowłosy 30
12 Reginetta z Arkadyjskiej Zagrody Anety Border Collie 30
12 AMIKA Lureski fci Chihuahua krotkowłosa 30

Najlepsze młodsze szczenię

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 HERE I AM z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 490
2 Finigan Gra-Bla Ijiro Akita amerykańska 430
3 HERA z Hordy Gabriela Polski owczarek nizinny 340
4 Vanilla Hebanowa Sfora Pinczer miniaturowy 180
5 LOLITA Magnum Cordis Foksterier krótkowłosy 160
6 Finigan Gue-Fer Hirido Akita amerykańska 138
7 Kleo Ameba Buldog francuski 130
8 Royal Winter NEW EDITION Samoyed 100
9 Royal Winter Puerto Montt Samoyed 80
10 Azarin GISELLE Whippet 70
11 Luna Barbabella sznaucer miniaturowy czarny 60
12 Finigan Gra-Bla Irrie Akita amerykańska 60
12 Saijokyu Ashke Inu Akita Inu 38
13 FIRE SHADOW BARLETTA Nova Scotia Duck Tolling Retriver 30
14 SOUND OF HELL Devil’s Line Cairn Terrier 30
14 MANTA BUMBLEBEE Mops 30
14 AMIKA Lureski fci Chihuahua krotkowłosa 30
15 Yamaha GORDIUS POLAND FCI Golden Retriever 12

Najlepszy pies użytkowy

1 Zaidee of Atria Cordis Wyżeł weimarski krótkowłosy 1185
2 Hera Gończy Polski 147
3 KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit Alaskan malamute 99
4 OPRAH owczarek niemiecki 80

Najlepszy weteran

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 BLACK DREAM Ka-Vanga sznaucer miniaturowy czarny 1150
2 Mixmira Vintage Foksterier szorstkowłosy 490
3 Finigan Bos-Eri Shanti Akita amerykańska 344
4 Secret Bal Arlekina Chiński grzywacz 200
5 Finigan Ak-Tan Cufender Akita amerykańska 180
6 BABY BORN Gordius Poland Golden Retriever 96

Najlepszy pies rasy polskiej

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 BALAIKA  z Doliny Potoku Owczarek podhalański 1075
2 ISKIEREK Złota Grań Polski owczarek podhalański 1118
3 BIAŁY KRÓL Psia Parafia Owczarek podhalański 326
4 Hera Gończy Polski 198
5 DORA Dobrana Para Polski owczarek nizinny 84

Najlepszy pies Grupy I

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Macoes Aspen Owczarek staroangielski Bobtail 2192
2 ISKIEREK Złota Grań Polski owczarek podhalański 1073
3 BALAIKA  z Doliny Potoku Owczarek podhalański 634
4 OPRAH owczarek niemiecki 452
5 BIAŁY KRÓL Psia Parafia Owczarek podhalański 266
6 Reginetta z Arkadyjskiej Zagrody Anety Border Collie 106
7 DORA Dobrana Para Polski owczarek nizinny 84
8 Panna Mysz Slavia Owczarek australijski typ. Amerykański 76

Najlepszy pies Grupy II

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 AIRA Szalona Ferajna Sznaucer średni czarny 740
2 VINTAGE CROME Boxer My Dream Bokser 552
3 Gently Born BOYARYNYA Sznaucer średni czarny 480
4 BAKARDI Kornutinna Sznaucer miniaturowy czarno-srebrny 360
5 Bianco Male BETTINA Sznaucer miniaturowy biały 320
6 DERZHAVA iz Hrama Dushi Owczarek środkowoazjatycki 300
7 WIP Magnum Cordis sznaucer miniaturowy czarny 220
8 COSTA Magnum Cordis Sznaucer średni pieprz i sól 212
9 Bianco Male BONACCORSO Sznaucer miniaturowy biały 140
10 LIBRA Hebanowa Sfora sznaucer miniaturowy czarny 90

Najlepszy pies Grupy III

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 HASHTAG Devil’s Line Cairn Terrier 752
2 Entliczek Psia Parafia Foksterier Szorstkowłosy 740
3 FUN IT DEVIL’S LINE Grandiflora Cairn Terrier 296

Najlepszy pies Grupy V

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 DREAMTEAM COUNT ON ME Szpic miniaturowy Pomeranian 1234
2 G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 710
3 KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit Alaskan malamute 576
4 GORGEOUS MIA z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 444
5 NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare Samoyed 430
6 YOU MOVE ON THIN ICE z Śnieżnej Doliny Alaskan malamute 360
7 JULIET z Niedźwiedziej Gawry Szpic mały kolorowy współczesny 168
8 Daichi Migoto Inu Akita Inu 164
9 Smiling Miracle JUST LIKE HEAVEN Samoyed 90

Najlepszy pies Grupy VI

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Alvin von Chirlitz Dalmatyńczyk 1164
2 Hera Gończy Polski 198

Najlepszy pies Grupy VII

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Zaidee of Atria Cordis Wyżeł weimarski krótkowłosy 1331
2 Yaratelle of Atria Cordis wyżeł weimarski krótkowłosy 580
3 CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki Seter szkocki Gordon 525
4 DREAM WARRIOR Kochanej Emilki Seter szkocki Gordon 230
5 Wannabe Boogie Woogie by Atria Cordis wyżeł weimarski krótkowłosy 180

Najlepszy pies Grupy VIII

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 Love Kiss Perfekt Partner Cocker spaniel angielski 380
2 TOP GUN BLUE PILOT Suchy Las Vegas Nova Scotia Duck Tolling Retriver 366
3 Petardeo Sweet Child O’Mine Cocker spaniel angielski 310
4 ŻWIREK Psia Parafia Amerykański Cocker Spaniel 260
5 CEJLON GORDIUS Adekatos Poland Golden Retriever 120

Najlepszy pies Grupy IX

Lokata Nazwa psa rasa Suma Punktów
1 LANCOM iz Volzhskoy Serenady Pudel duży czerwony 600
2 SIIMLINE’S MY MAMA DON’T LIKE U Lhasa Apso 410
3 ELORA BRAVADO Mops 126
4 Cass’Imperium (FCI) FEMME FATALE buldog francuski 90
5 Cass’Imperium (FCI) LEELOO MASCOTTE buldog francuski 67