V Krajowa Wystawa Psów Rasowych 26-27.10.2019

 

Planowana obsada sędziowska:

Wykaz sędziowanych ras
Sobota Grupa I Gesinowski Jarosław Owczarek Niemiecki Długowłosy i Krótkowłosy 
Semik Agata Owczarek australijski (typ amerykański); Owczarek Belgijski Groenendal; Owczarek Belgijski Malinois; Owczarek Francuski Beauceron; Owczarek Francuski Briard; Owczarek holenderski krótkowłosy; Owczarek staroangielski Bobtail; Owczarek szetlandzki; Owczarek szkocki długowłosy; Puli biały; Biały owczarek szwajcarski
Szutkiewicz Andrzej Australian Cattle Dog; Bearded Collie; Border Collie; Bouvier des Flandres; Ceskoslovensky Vlciak; Mudi; Polski owczarek nizinny; Polski owczarek podhalański; Schipperke
Vauben John Welsh Corgi Cardigan; Welsh Corgi Pembroke; pozostałe niewymienione rasy z grupy
Niedziela Grupa II Bystrup Annette Bernardyn długowłosy; Bernardyn krótkowlosy; Bullmastif; Dog argentyński; Dogue de Bordeaux; Entelbucher; Howawart; Landser; Leonberger; Mastif angielski; Mastif hiszpański; Mastif neapolitański; Mastif pirenejski; mastif tybetański; Owczarek kaukaski; Owczarek środkowoazjatycki; Sharpei
Szutkiewicz Andrzej Buldog angielski; Dog niemiecki; Dog z Majorki; Duży szwajcarski pies pasterski; Fila Brasileiro; Kangal; Noewofundland; Presa Canario; Tosa
Vauben John Berneński pies pasterski; Bokser; Cane Corso Italiano; Rottweiler; pozostałe niewymienione rasy z grupy
Zizevskis  Igoris Czarny terier rosyjski; Doberman; Pinczer miniaturowy; Sznaucer miniaturowy; Sznaucer olbrzym; Sznaucer średni
Grupa III Dopierała Aneta Staffordshire Terrier; Bulterier; Bulterier miniaturowy; Bedlington Terrier; Border Terrier
Król Piotr Australian Silky Terrier; Cairn Terrier; Irish Soft Coated Wheaten Terrier; Kerry Blue Terrier; Niemiecki terier myśliwski; Norwich Terrier; Sealyham Terrier; Terier brazylijski; Terier czeski; Terier irlandzki; West Highland White Terrier; Yorkshire Terrier
Zizevske Livija Airedale Terrrier; Foksterier krótkowlosy; Foksterier szorstkowlosy; Jack Russel Terrier; Parson Russell Terrier; Staffordshire Bull Terrier; Terier szkocki; pozostałe niewymienione rasy z grupy
Sobota Grupa IV Vauben John Cała grupa
Niedziela Grupa V Dziuba Katarzyna Akita amerykańska; Alaskan Malamute; Basenji; Chow Chow; Eurasier; Karelski pies na niedźwiedzie; Samoyed; Shiba; Szpic mały kolorowy; Szpic średni kolorowy; Szpic wilczy;
Semik Agata Akita; Łajka zachodniosyberyjska; Nagie pies peruwiański duży; Shikoku; Siberiasn Husky; Szpic miniaturowy (Pomerianian; pozostałe niewymienione rasy z grupy
Sobota Grupa VI Rajs Anna Cała grupa
Niedziela Grupa VII Konkiel Jadwiga Cała grupa
Sobota Grupa VIII Konkiel Jadwiga pozostałe rasy z grupy
Zizevske Livija Golden Reriever; Labrador Retriever
Grupa IX Dopierała Aneta Buldog Francuski
Król Piotr Bichon Frise; Bolończyk; Boston Terrier; Cavalir King Charles Spaniel; Chin japoński;  Lhasa Apso; Maltańczyk; Pekińczyk; Pudel duży; Pudel miniaturowy; Pudel toy; Rosyjski toy długowłosy; Shih Tzu; pozostałe niewymienione rasy z grupy
Zizevskis  Igors Brabantczyk; Chihuahua długowłosy; Chihuahua krótkowlosy; Gryfonik belgijski; Gryfonik brukselski; Spnaiel kontynentalny miniaturowy – Paillon; Spaniel kontynentalny miniaturowy – Phalene; Chiński Grzywacz; Coton de Tulear; Mops ; Hawańczyk;
Grupa X Bystrup Annette Cała grupa
Rasy nieuznne Dopierała Aneta wszystkie rasy
Młody Prezenter Sobota Dopierała Aneta
Niedziela Król Piotr