III Krajowa Wystawa Psów Rasowych 27-28.10.2018

Best in Show 

I. Eidi N’ Amanar J’EHIR – Chart afrykański -Azawakh

II. A HALL OF FAME FROM Sun’zanade – Basenji

III. PICOLLO TECKEL NEGRA LEONO – Jamnik krótkowłosy miniaturowy

IV. Nokros Ultramarine -Nowofoundland

Wyniki konkurencji finałowych

Sobota 27.10.2018

Wybór Najlepszego Młodszego Szczenięcia

Sędzia: Ewa Szeliga-Szeremeta PL

I. NANDAG NANETTE Synergy – Whippet 

II. Lordsett FATAMORGANA – Springer spaniel angielski

III. A`DASZA Dudusiowe Marzenie – Mops

IV. Bahama Aussie Blue Star – Owczarek australijski ( typ amerykański ) 

 

Wybór Najlepszego Szczenięcia

Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL

I. Winterholme’s KISS THE RAIN – Shih Tzu

II. AMBER NOVA PURE GOLD – Pudel Duży

III. Abosolute White Chocolate ISIDORO – Biały Owczarek Szwajcarski

IV. Caletto Sunday Silence – Greyhound

Wybór Najlepszego Weterana

Sędzia: Bogusława Szydłowicz Polańczyk PL

I. Secret BAL ARLEKINA – Chiński grzywacz

II. Moorwood CARIBBEAN BLUE FLASH – Owczarek szetlandzki

III. CALL ME SEXY Srdcervac – Ceskoslovensky Vlciak

IV. BASTER z Prawego Brzegu – Posokowiec bawarski

Wybór Najlepszego Psa Rasy Polskiej

Sędzia: Piotr Król PL

I. EKSCES BEHU Odszukać wiatr – Gończy Polski

II. NADZIEJA Sfora Nestora Ogar Polski

III. Zbójnik Chosna – Polski Owczarek Podhalański 

IV. CYRKONIA Amerss – Chart Polski

Wybór Najlepszego Psa Rasy Nieuznanej przez FCI

Sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar PL

I. NALEWKA z Krainy Bocianich Gniazd – Polski Spaniel Myśliwski

II. ELVIS Książęca Mość – Biever Yorkshire Terrier A La Pom Pon

III. VALKIRIYA VICTORIYA IZ DREVNICH MIFOV – Moskiewski Pies Stróżujący

IV. DOMINO Bon-Ton Rosyjska Bolonka Kolorowa

Wybór Najlepszego Psa Użytkowego

Sędzia: Iwona Magdziarska PL

I. BLUEBERRY From Arian Hill – Golden Retriever

II. FARIS Vatrova – Posokowiec Bawarski

III. Hera – Gończy Polski

IV. MINIDOGLAND YAHO – Jamnik długowłosy miniaturowy

Wybór Najlepszego Psa Oddziału Piaseczno

Sędzia: Krystyna Opara PL

I. Alvin Von Chirlitz – Dalmatyńczyk

II. Hera – Gończy Polski

Wybór Najlepszej Pary Psów

Sędzia: Bogusława Szydłowicz-Polańczyk PL

I. WIEDEŃ Adekatos Poland x KLUSKA Adekatos Poland  – Golden Retriever

II. Moorwood CARRIBEAN BLUE FLASH x Di`Leilas Sheltie SKY IN VESCA MONTANA – Owczarek Szetlandzki

III. Cuboglach REED DAGGER x CurlyCo DAZZLING DANCER – Irlandzki Spaniel Dowodny

IV. MINI COOPER Famiglia Della Regina x QQ-RYDZA Dellbenq – Welsh Corgi Pembroke

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej

Sędzia: Jarosław Grunt PL

 

I. Adekatos Poland FCI – Golden Retriever

Wybór Najlepszego Juniora

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg PL

I. Eidi N’ Amanar J’EHIR – Chart afrykański -Azawakh

II. PICOLLO TECKEL NEGRA LEONO – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy

III. KOKAINA Adekatos Poland FCI – Golden Retriever

IV. Foxberryhills Polar Star – Springer Spaniel Angielski

Wybór Najlepszego Psa Grupy I

Sędzia: Andrzej Zamoyski PL

I. CALINECZKA Wilk z Baśni – Ceskoslovensky Vlciak

II. NEVIL Kelebdil FCI – Owczatek Australijski ( typ amerykański )

III. ALANA BALT MILLION DOLLAR BABY – Welsh Corgi Pembroke

IV. Moorwood CARRIBBEAN BLUE FLASH – Owczarek Szetlandzki

Wybór Najlepszego Psa Grupy IV

Sędzia: Janusz Opara PL

 

I. PICOLLO TECKEL NEGRA LEONO – Jamnik Krótkowłosy Miniaturowy

II. Winner Dagi Dog – Jamnik Długowłosy Standardowy

III. POLA-NEGRI Figowe Wspomnienie – Jamnik Krótkowłosy Standardowy

IV. TONIA z Dziada Pradziada – Jamnik Szorstkowłosy Standardowy

Wybór Najlepszego Psa Grupy VI

Sędzia: Piotr Król PL

I. Absolutely Spotless ZEUS – Beagle

II. EKSCES BEHU Odszukać Wiatr – Gończy Polski

III. Wrzos Diana Anilas – Posokowiec Bawarski

IV. NADZIEJA Sfora Nestora – Ogar Polski

Wybór Najlepszego Psa Grupy VIII

Sędzia: Madsen, Jessie Borregaard DK

I. CHILLOUT Sarracenia – Labrador Retriever

II. Lordsett L.CALIFORNIA DREAM – Springer Spaniel Angielski

III. Cubboglah REED DAGGER – Irlandzki Spaniel Dowodny

IV. Claircreek Special Vero – Portugalski Pies Dowodny

Wybór Najlepszego Psa Grupy IX

Sędzia: Pamela Runderkamp NL

I. Sasquehanna (FCI) SHURKAN – Chiński Grzywacz

II. CAMILA Baflo – Buldog Francuski

III. Montewhite HARMONY – Coton de Tuléar

IV. WYBORNY CIEMNY Next Germanika – Pudel Toy

Wybór Najlepszego Psa Grupy X

Sędzia: Zafra Sirik IL

I. Eidi N’ Amanar J’EHIR – Chart Afrykański Azawakh

II. LLAMBERT LLYWELLYN Synergy – Whippet

III. FAMOUS GIRL Dogoteka – Charcik Włoski

IV. Fionn Clan SHERWOOD AT CALETTO – Greyhound

Wyniki konkurencji finałowych

Niedziela 28.10.2018

 

Konkurs Młody Prezenter

Sędzia: Bogusława Szydłowicz – Polańczyk PL

I. Prezenterka Grupy Młodszej: Gwardyńska Zuzanna

II. Prezenterka Grupy Starszej: Szewczak Amelia

Wybór Najlepszego Młodszego Szczenięcia

Sędzia: Viva Maria Soleckyj – Szpunar PL

I. Royal Winter PUERTO MONTT – Samoyed

II. QUEELLE Stella Venandi – Wyżeł Niemiecki Szorstkowłosy

III. FLICA FALL IN LOVE Sunset Pom – Szpic Miniaturowy (Pomeranian)

IV. VANILLA Hebanowa Sfora (FCI) – Pinczer Miniaturowy

Wybór Najlepszego Szczenięcia

Sędzia: Piotr Król PL

I. HERE I AM z Śnieżnej Doliny – Alaskan Malamute

II. NEW EDITION Royal Winter – Samoyed

III. Zaltana (FCI) Kiss The Rain – Siberian Husky

IV. DIAMOND DRAGON TIMAR – Bulterier

Wybór Najlepszego Weterana

Sędzia: Jarosław Grunt PL

I. MY QUEEN Conterdes – Yorkshire Terrier

II. Solo Rossii Sapore di Sol – Bedlington Terrier

III. Mixmira VINTAGE – Foksterier Szorstkowłosy

IV. FLER Adekatos Poland FCI – Sznaucer Średni Pieprz i Sól

Wybór Najlepszego Psa Użytkowego

Sędzia: Piotr Król PL

 

I. KING OF CHAMPIONS Polarni Usvit – Alaskan Malamute

II. DUKE EVERYWHERE z Ojcowskiej Doliny – Seter Szkocki Gordon

III. Meldor-Sett (FCI) ORIFLAMME ROYAL – Braque De L’ariege

 

Wybór Najlepszego Psa Oddziału ZKwP w Piasecznie

Sędzia: Ewa Szeliga – Szeremeta PL

 

I. CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki (FCI) – Seter Szkocki Gordon

II. Mixmira VINTAGE – Foksterier Szorstkowłosy

III. G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny – Alaskan Malamute

IV. NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare – Samoyed

Wybór Najlepszej Pary 

Sędzia: Krystyna Opara PL

 

I. BOSMAN Black Legion (FCI) x JAWA Black Legion (FCI) – Czarny Terrier Rosyjski

II. NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare x NEW EDITION Royal Winter – Samoyed

III. RICHI Storczykowa (FCI) x Cava Whispering Sand – Pies Faraona

IV. Mario Magnum Cordis (FCI) x PRIMA Magnum Cordis (FCI) – Foksterier Szorstkowłosy

Wybór Najlepszej Grupy Hodowlanej

Sędzia: Pamela Runderkamp NL

 

I. Black Legion (FCI) – Czarny Terrier Rosyjski

II. Magnum Cordis (FCI) – Foksterier Szorstkowłosy

Wybór Najlepszego Juniora

Sędzia: Janusz Opara PL

 

I. Nero Dwa Bratanki – Wyżeł Węgierski Krótkowłosy

II. JAWA Black Legion (FCI) – Czarny Terrier Rosyjski 

III. ALFGRAFS Riviva – Jack Russel Terrier

IV. Luna Dziekanowska Polana (FCI) – Border Terrier

Wybór Najlepszego Psa Grupy II

Sędzia: Iwona Magdziarska PL

 

I. Norkros ULTRAMARINE – Nowofoundland

II.  ERIA PRO NAUTILIUS – Doberman

III. Fullhouse Bull’s Papya Dream – Bullmastiff

IV. AL PACINO z Tartaku – Sznaucer Olbrzym Czarny

Wybór Najlepszego Psa Grupy III

Sędzia: Elżbieta Chwalibóg PL

 

I. Solo Rossii Sapore di Sol – Bedlington Terrier

II.  Sharmnatan’s KEEPER OF THE LIGHT – Yorkshire Terrier

III. Prima BALBINA – Jack Russell Terrier

IV. BLING BLING BABY Timar – Bulterier

Wybór Najlepszego Psa Grupy V

Sędzia: Ewa Szeliga – Szeremeta PL

I. A HALL OF FAME FROM Sun’zande (FCI) – Basenji

II.  G’MAGIC MIKE z Śnieżnej Doliny – Alaskan Malamute

III. NORTH SIBERIAN LOVE Vidnavska Zare – Samoyed

IV. Rebnor Pride of North – Elkhund Szary

Wybór Najlepszego Psa Grupy VII

Sędzia: Madsen, Jessie Borredaard DK

I. Nero Dwa Bratanki – Wyżeł Węgierski Krótkowłosy

II.  MASZA Szara Pasja (FCI) – Wyżeł Weimarski Krótkowłosy

III. Meldor-Sett (FCI) ORIFLAMME ROYAL – Braque De L’ariege

IV. CELTIC EMPEROR Kochanej Emilki (FCI) – Seter Szkocki Gordon

Katalog III Krajowej Wystawy Psów Rasowych Oddziału ZKwP Piaseczno